nici do robótek ręcznych

Nici do robótek ręcznych, nici do szydełkowania, nici do robienia na drutach, oraz nici do tworzenia biżuterii. Znajdziecie tu państwo popularne nici bawełniane i nici poliestrowe KORAL, dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach, przeznaczone głównie do robótek szydełkowych. Pięknie błyszczące nici Opal sprawdzą się w technice haftu, koronki i szydełka. Techniką koronki frywolitkowej wykonać można z nici Opal przepiękną biżuterię. Do tworzenia haftów koralikowych i biżuterii z koralików i sutaszu najlepsze są nici Tytan 80 i Tytan 100. Nici bawełniane, zwane popularnie "dziesiątkami", to doskonałe nici do wyrobu koronek, serwetek, wstawek koronkowych. Wszystkie oferowane przez nas nici do robótek ręcznych produkowane są przez polską fabrykę Ariadna. 

Podkategorie

  • nici KORAL 10

    Nici KORAL 10 (1030dtex x3) ARIADNA to popularne nici do robótek ręcznych. Są to nici typu kord, wykonane z najwyższej jakości włókna poliestrowego. Nici są gładkie i błyszczące, co sprawia, że wykonane z nich prace są bardzo atrakcyjne. Żadna inna nitka nie da takiego efektu jak nici Koral. Nici te doskonale nadają się do wykonywania serwet, bieżników, koronek, firanek. Można z nich wyczarować niepowtarzalne torebki, oryginalną odzież taką jak bluzki, sukienki, kapelusze. W tworzeniu biżuterii nici te wykorzystywane są jako nić jubilerska do szycia. Jedna szpula o wadze 250g ma ok. 790m. Nici nadają się na szydełko i na druty. Zalecane szydełko: 1,1. Zalecane druty: 1,5. Nici Koral 10 są grubsze niż nici Koral 18. Produkowane są w 17 atrakcyjnych kolorach. W naszym sklepie internetowym wszystkie kolory są zawsze dostępne. Nici sprzedajemy na pojedyncze sztuki i na metry. 

  • nici KORAL 18

    Nici KORAL 18 (620dtex x3) ARIADNA to popularne nici do robótek ręcznych. Są to nici typu kord, wykonane z najwyższej jakości włókna poliestrowego. Nici są gładkie i błyszczące, co sprawia, że wykonane z nich prace są bardzo atrakcyjne. Żadna inna nitka nie da takiego efektu jak nici Koral. Nici te doskonale nadają się do wykonywania serwet, bieżników, koronek, firanek. Można z nich wyczarować niepowtarzalne torebki, oryginalną odzież taką jak bluzki, sukienki, kapelusze. W tworzeniu biżuterii nici te wykorzystywane są jako nić jubilerska do szycia. Jedna szpula o wadze 250g ma ok. 1300m. Nici nadają się na szydełko i na druty. Zalecane szydełko: 0,9. Zalecane druty: 1. Nici Koral 18 są cieńsze niż nici Koral 10. Produkowane są w 6 kolorach. W naszym sklepie internetowym wszystkie kolory są zawsze dostępne. Nici sprzedajemy na pojedyncze sztuki.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów