sznurki kordonki nici

Kolorowe, mieniące się, brokatowe, z lureksem, satynowe, metalizowane, elastyczne i wiele wiele innych.

Podkategorie

 • sznurki naturalne

  Naturalne sznurki do prac rękodzielniczych. Lniane, jutowe, bawełniane. Nici, sznurki, skręcane. Do makram, do szydełkowania, do plecionek. Nici wędliniarskie.

 • sznurki bawełniane

  Sznurki bawełniane idealne do robótek ręcznych. Miękkie, kolorowe i naturalne. Do szydełkowania, robienia na drutach. Do makram i plecionek. Do tworzenia biżuterii. Do szycia i zdobienia.

 • sznurki woskowane

  Sznurki bawełniane, woskowane. Różne średnice i kolory pozwalają na tworzenie unikalnej, atrakcyjnej i wytrzymałej biżuterii oraz ozdób w różnych technikach.

 • sznurki poliestrowe bez rdzenia

  Miękki sznurek poliestrowy bez rdzenia. Wysokiej jakości, dostępny w wielu kolorach. Idealny do pracy na drutach, szydełku, zdobień i prac rękodzielniczych oraz szycia i zdobienia ubrań. Sznurek jest rozciągliwy ponieważ nie posiada rdzenia.

 • sznurki satynowe

  Sznurek satynowy może wydawać się zwykłym sznureczkiem na wielkiej rolce. Gdy stoi na półce, nie różni się niczym od innych zakurzonych nawojów. Nie przyciągnie waszego oka, opakowanie zazwyczaj 100m zdecydowanie odstrasza. Dlatego też u nas kupisz go na metry, rolki i wybierzesz z ogromnej gamy kolorów. Zacznijmy od podstaw, sznurek satynowy lub inaczej satynowo-nylonowy to sznurek o szerokości 2mm i szerokiej gamie kolorów. Wykorzystuje się go przy tworzeniu biżuterii ponieważ posiada „ten satynowy błysk”. Najczęściej można go spotkać w plecionych bransoletach shamballa oraz naszyjnikach. Sznurek dostępny jest w w ponad 30 odcieniach. Pełna rolka posiada 100m długości a podstawowy, minimalny nawój ma 1 lub 5m. Sznurek satynowy w nawoju 5m wystarcza na wykonanie ok. 2 bransoletek (ilość zależy od szerokości plecionki i obwodu bransoletki). Dodatkową, bardzo ważną cechą jest jego topliwość. Pozwala ona na tworzenie bezpiecznych zakończeń i łączenie sznurka w celu uzyskania atrakcyjnych efektów. Sposobów plecenia istnieje wiele, zachęcamy do zapoznania się z internetowymi instrukcjami. Efekt końcowy – piękny. Zebraliśmy dla was całą galerię gotowych prac na naszym blogu http://blog.distile.pl/sznurek-satynowy-piekno-swojej-prostocie/

 • sznurki lureks / metalizowane

  Mieniące się sznurki z lureksem to idealny akcent świąteczny. Można wykorzystać przy tworzeniu ozdób, zawieszek, pakowaniu prezentów i zdobienia pomieszczeń.

 • nici do robótek ręcznych

  Nici do robótek ręcznych, nici do szydełkowania, nici do robienia na drutach, oraz nici do tworzenia biżuterii. Znajdziecie tu państwo popularne nici bawełniane i nici poliestrowe KORAL, dostępne w wielu atrakcyjnych kolorach, przeznaczone głównie do robótek szydełkowych. Pięknie błyszczące nici Opal sprawdzą się w technice haftu, koronki i szydełka. Techniką koronki frywolitkowej wykonać można z nici Opal przepiękną biżuterię. Do tworzenia haftów koralikowych i biżuterii z koralików i sutaszu najlepsze są nici Tytan 80 i Tytan 100. Nici bawełniane, zwane popularnie "dziesiątkami", to doskonałe nici do wyrobu koronek, serwetek, wstawek koronkowych. Wszystkie oferowane przez nas nici do robótek ręcznych produkowane są przez polską fabrykę Ariadna. 

 • rzemienie

  Rzemienie, rzemyki, dwustronne, płaskie, warkocze - to idealna baza do wyrobu biżuterii. Skóropodobny materiał, staranne wykonanie, różne kolory,

 • rafia dekoracyjna

  Atrakcyjna rafia dekoracyjna, papierowa trawa, polyrafia, dostępna w wielu kolorach.