Ozdoby Kreatywne

Kolekcja produktów kreatywnych idealnych do prac dla dużych i małych artystów.

Podkategorie

 • pompony

  Małe, średnie i duże. Puchate, miękkie i kolorowe pomponiki. Idealny dodatek do prac kreatywnych.

 • koraliki

  Koraliki drewniane, akrylowe, szklane. Kolorowe ozdoby do przyszycia lub nawlekania. Idealne do tworzenia biżuterii i ozdób metodą scrapbooking.

 • cekiny

  Duże, małe - zawsze kolorowe. Kolekcja cekinów do przyklejania i przyszywania. Idealne do zdobień w cardmakingu - przyklejanie do zaproszeń, kart, listów i albumów. Do zdobień w majsterkowaniu - pudełek, ramek do zdjęć, pamiątek, wystroju pomieszczeń. Do szycia i zdobienia ubrań, torebek, plecaków. Do tworzenia biżuterii, breloków, naszyjników i bransoletek. I oczywiście do zabawy!

 • aplikacje
  Ozdobne aplikacje z materiału, weluru, lureksu. Idealne do zdobienia na materiale, drewnie, papierze, szkle i matelu.
 • klamerki / spinacze

  Klamerki drewniane, spinacze. Idealne do prac z papierem i drewnem. Można ozdabiać je, obklejać, przyklejać. Można używać do zdjęć, wizytówek, zaproszeń i karteczek.

 • druciki / wyciory

  Druty kreatywny, wyciory idealne do prac kreatywnych, miękkie i puszyste albo błyszczące, w atrakcyjnych kolorach.

 • zawieszki akrylowe

  Zawieszki akrylowe mają szerokie możliwości zastosowania. Najczęściej wiesza się je przy ozdobach pomieszczeń, łapaczach snów, girlandach i dzwonkach wietrznych. Można ich użyć do wyrobu biżuterii. Ciekawie wyróżni się przywiązana na wstążce, którą owija się np. świecznik, kartkę okolicznościową lub pudełko podarunkowe. Można nią ozdobić np.klucze. Jest świetna do tworzenia zakładek do książek lub ozdobnych zawieszek na torebki lub karabińczyki. Jest także świetną ozdobą odzieży, toreb i torebek.

 • zawieszki metalowe
  Zawieszki metalowe mają szerokie możliwości zastosowania. Najczęściej wiesza się je przy bransoletkach, naszyjnikach, kolczykach i brelokach. Można ich użyć do celów dekoracyjnych. Ciekawie wyróżni się przywiązana na wstążce, którą owija się np. świecznik, kartkę okolicznościową lub pudełko podarunkowe. Można nią ozdobić np.klucze. Jest świetna do tworzenia zakładek do książek lub ozdobnych zawieszek na torebki lub karabińczyki. Jest także świetną ozdobą odzieży, toreb i torebek.
 • kwiaty ozdobne / różyczki

  Róże, różyczki i kwiatki - satynowe, metalowe, papierowe. Idealne do naszywania, przyklejania i nawlekania. Do zdobienia ubrań, tworzenia zaproszeń, biżuterii i do innych prac rękodzielniczych.

 • ćwieki
  Metalowe ćwieki z kolorowym kamieniem. Ćwieki posiadają kolce, które przechodzą przez tkaninę i można je ręcznie zagiąć. Produkty zdobione ćwiekami można prać.
 • pozostałe ozdoby

  zbiór ozdób kreatywnych do wykorzystania w rękodziele